Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Mozzik dhe Getinjo si “Tony Montana”

Mozzik dhe Getinjo si “Tony Montana”
May 04
19:59 2016

Mozzik dhe Getinjo, dy repera mjaft të njohur, kanë vendosur këtë herë të vijnë me një bashkëpunim. “Dhezu” e Mozzik u kthye në hit dhe arriti të kishte një numër të lartë klikimesh, gjithashtu edhe “Monster” e Getinjos pati shumë sukses.

Këtë sukses të fituar më parë këngëtarët vendosën ta paraqesin së bashku para publikut duke sjellë klipin e ri me titull “ Tony Montana”. Getinjo dhe Mozzik në këtë klip janë të shoqëruar nga femra të ndryshme dhe përshkruajnë një jetë luksi, me pak fjalë si të Tony Montanës. Për më shumë detaje, ndiqni klipin.

Etiketimet
Shperndaje