Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Majk i kërkon asaj falje por përsëri i jep FUND

Majk i kërkon asaj falje por përsëri i jep FUND
November 27
19:18 2016

Në një ditë ku Majk duhet të merrte surpriza e dhurata për ditëlindjen e tij, ka vendosur t’ju bëjë fansave një surprizë të madhe.

Para pak kohësh ai ka lajmëruar për një klip të ri, e më në fund vetëm pak më parë ka publikuar klipin e shumëpritur me titull “Fund”.

Kjo këngë I dedikohet një dashurie të humbur. Majk shprehet shumë I lënduar në tekstin e kësaj kënge por përsëri ai kërkon ti jap fund. Videoklipi është realizuar në një godinë të vjetër, ku reperi vihet përballë “asaj” duke i kërkuar falje dhe duke I shprehur dashurinë.

Gjithashtu nëpërmjet këtij klipi ai jep mesazhin se as dashuria nuk mund ta ndalojë fundin! A është ky një dedikim për ish-in e tij? Këtë nuk e dimë por Majk vet ka thënë se ai i shkruan tekstet e këngëve ashtu siç i ndjen.

Për më shumë detaje ndiqni klipin/Blitz.al/


 

Shperndaje