Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ledri Vula tani është “mbret”

April 27
19:10 2016

Klipi “SRMN” i Ledri Vulës ka qenë hit dhe numëron rreth 6 milionë klikime në Youtube. Por vetëm pak kohë pas suksesit të “SRMN” Ledri ka sjellë sot për publikun një klip të ri me titull “Kings”. Ai e ka shkruar vetë tekstin dhe ka lançuar klipin e ri në bashkëpunim me “Jukebox Group”, “Redbox Entertainment”, “Entermedia”. Këngëtari e ka xhiruar videoklipin në një shtëpi të braktisur, i shoqëruar nga një grup me maska dhe një qen Pitbull, të cilin e quan “Tigër”. Për më shumë detaje ndiqni videon bashkangjitur.

Etiketimet
Shperndaje