Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ledri Vula: Kam qejf me t’thirr veç me pa a jena mirë

Ledri Vula: Kam qejf me t’thirr veç me pa a jena mirë
October 23
14:31 2016

Vetëm pak më parë, reperi i njohur Ledri Vula ka publikuar këngën e tij më të re.

Pas suksesit të bashkëpunimit me Flor Mumajesin të këngës “Nuk ma la”, ai vjen këtë herë me një këngë solo.

Kënga titullohet “A jena mirë” dhe në tekstin e saj mund ta gjejë veten çdokush që ka përjetuar një dashuri, të cilën njerëz të tjerë kanë dashur t’ua shkatërrojnë.

Reperi ka realizuar videoklipin e saj në një vend malor dhe gjatë gjithë këngës ai shoqërohet nga një qen Husky.

“A jena mirë”, një këngë e cila të afeksionon që herën e parë që e dëgjon. Duket më së shumti si një dedikim, por ende nuk e dimë me siguri në qoftë se është i tillë./Blitz.al/

Komento
Shperndaje