Blitz

 Breaking News

Ledri Vula dhe Lumi B kanë një mesazh: Trimi i mirë me shokë shumë…

Ledri Vula dhe Lumi B kanë një mesazh: Trimi i mirë me shokë shumë…
February 12
14:47 2017

Vetëm pak më parë, reperi i njohur Ledri Vula ka publikuar këngën e tij më të re në bashkëpunim me reperin Lumi B.

Kjo këngë titullohet “Krejt shokt e mi”. Vetë titulli, por edhe teksti e tregon mjaft mirë se është një dedikim për shoqërinë e tij. Nëpërmjet tekstit, reperët tregojnë se e gjithë shoqëria është bashkë në çdo vend dhe bëjnë çdo gjë në grup. 

Sigurisht në videoklipin e tyre nuk mund të mungonin as makinat dhe ambientet luksoze, për më shumë detaje ndiqni klipin më poshtë:

/Blitz.al/

Share