Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kush është “hajmalia” e Ermalit dhe Gjikos?

Kush është “hajmalia” e Ermalit dhe Gjikos?
August 10
19:39 2016

Para disa muajsh, Ermal Fejzullahu publikoi bashkëpunimin e tij me Kidën, “Mi Amor”. Këtë herë ai vjen përsëri me një  tjetër bashkëpunim. Para pak minutash, Ermali dhe Gjiko kanë lançuar këngën me titull “Hajmali”.

Kënga është me një ritëm tipik të sezonit veror, mesa duket Ermali ka filluar të ketë shumë sukses me këngët plot ritëm, duke lënë “pas dore” këngët e qeta që këndonte dikur. “Hajmali” sapo ka dalë dhe për më shumë detaje ndiqni klipin më poshtë: /Blitz.al/

Shperndaje