Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kur Vedat Ademi “Nuk ta fal”

Kur Vedat Ademi “Nuk ta fal”
April 05
10:30 2016

 

Vedat Ademi ka lançuar klipin e ri nën titullin “S’kom me ta fal”. Kënga është në të njëjtën rrymë muzikore me të cilën e identifikojmë tashmë këngëtarin, pop-rock. Teksti i këngës flet për një zhgënjim dashurie dhe protagoniste në klip është një brune simpatike. Klipi i ri është pritur mirë nga publiku dhe është komentuar pozitivisht.

Komento
Etiketimet
Shperndaje