Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kur Mc Kresha dhe Lyrical Son “Thirrin krejt shoqet”…

Kur Mc Kresha dhe Lyrical Son “Thirrin krejt shoqet”…
July 02
14:22 2016

Mc Kresha duket se ka vendosur të jetë sa më aktiv gjatë këtij sezoni. Pas publikimit të Hip Hop, në më pak se një muaj diferencë, Kresha sjell hitin e radhës. Kënga vjen sërish si një bashkëpunim me reperin Lyrical Son dhe Keepman. Në ndryshim nga paraardhëset ku Mc Kresha sillte një pjesë të muzikës tradicionale në refren, kjo këngë është ritmike. Ndiqni në vijim klipin e “Thirri krejt shoqet”:

Shperndaje