Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kur Kaos kërcejnë si “Vandami”

Kur Kaos kërcejnë si “Vandami”
July 11
22:49 2016

Grupi Kaos edhe pse jemi mësuar ti dëgjojmë shpesh me bashkëpunime, këtë herë kanë zgjedhur të rikthehen vetëm. Lumi B dhe Vig Poppa  kanë lançuar sot klipin e tyre më të ri me titull “Vandami”. Jean Claude Van Damme është protagonist i klipit, ama jo ky i ditëve të sotme, por kur ishte më i ri në moshë. Çunat kanë zgjedhur një mënyrë të veçantë për të xhiruar klipin i cili përbëhet nga sekuenca të filmave të aktorit Van Damme. Pjesë e këtyre xhirimeve sigurisht që kanë qenë dhe Kaos të cilët I këndojnë pikërisht mënyrës se si Van Damme kërcen. Ndiqni në vijim klipin e këngës:

Shperndaje