Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kujt i thotë Anxhela Peristeri “Afër meje”?

Kujt i thotë Anxhela Peristeri “Afër meje”?
October 05
19:57 2016

Anxhela Peristeri ka publikuar këngën e saj më të re me titull “Afër meje”.

Këtë herë Anxhela vjen me një këngë ritmike dhe me një tekst shumë të veçantë të krijuar nga vetë ajo, ndërsa muzika nga Kledi Bahiti.

Këngëtarja gjatë videoklipit duket se ka ndryshuar disa herë look-un, ajo shfaqet një herë me kaçurrela, një herë me flokë të drejtë, por mbi të gjitha mund të themi se duket në superformë.

Anxhela ka përmbledhur dashurinë, tradhtinë, dhimbjen në “Afër meje”.

Më shumë detaje do të gjeni në linkun më poshtë: /Blitz.al/

Shperndaje