Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kujt i iku Adelina Berisha?

Kujt i iku Adelina Berisha?
August 15
19:24 2016

Pas disa muajsh, Adelina Berisha rikthehet me një tjetër klip. Edhe pse vera po mbaron, këngëtarja ka vendosur “mos ta lërë të ikë” dhe sjell një këngë të re plot ritëm. Ajo ka publikuar këngën me titull “T’kom ik”.

Në ngjyrat e verës, edhe këtë herë Adelina duket në superformë. Videoklipi  është xhiruar në bregdet dhe ajo shfaqet me disa lëvizje shumë joshëse. Për më shumë detaje ndiqni klipin më poshtë /Blitz.al/

Shperndaje