Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ku gaboi Luana?

Ku gaboi Luana?
November 23
18:46 2016

Luana Vjollca ka publikuar pak minuta më parë klipin e saj më të ri, “Je veç ti”.

Në këtë klip këngëtarja është prezantuar në një tjetër mënyrë nga ajo që jemi mësuar ta shohim zakonisht. Moderatorja seksi ka zgjedhur look-un e femrave në vitet 50’-60’, madje duket si një Monroe e kohëve moderne.

Këtë videoklip Luana e ka realizuar midis Tiranës, Prishtinës dhe Prizrenit. Duke e krahasuar me këngën “Ai” që publikoi  para disa muajsh, “Je veç ti” është baladë ndarjeje edhe më melankolike.

Teksti i shkruar nga Yll Limani përshkruan dhimbjen e ndarjes, madje dhe vetë ngjyrat e  zymta të videoklipit e tregojnë atë.

Ku gaboi Luana? Për më shumë ndiqni klipin më poshtë./Blitz.al/

Komento
Shperndaje