Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kjo është “Marre” , “çmenduria” e Ronelës

Kjo është “Marre” , “çmenduria” e Ronelës
June 24
20:49 2016

Ronela e kishte premtuar se do të qeshnim shumë me këtë klip, i cili nga fillimi deri në fund ka trajtën e një parodie.
Me look-un e saj ndryshe dhe duke përdorur elemente në funksion të humorit, Ronela ka sjellë kështu një klip ndryshe nga më parë. Projekti ka qenë një bashkëpunim mes miqsh pasi vihet re edhe pjesëmarrja  e balerinit Jurgen Bala, ndërkohë melodia dhe teksti i “Marre” mbajnë firmën e vetë këngëtares. Ndiqni në vijim klipin:

Shperndaje