Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ja ku e keni “Numrin e ri” të Dhuratës!

Ja ku e keni “Numrin e ri” të Dhuratës!
March 25
19:52 2016

Ajo na ka paralajmëruar për “Numrin e ri”, edhe pse “Atij” të këngës nuk dëshiron t’ia japë. Dhurata sapo na prezantoi klipin e saj më të ri, në të cilin duhet të themi se ka qëndruar brenda stilit të saj.
Të veçanta në këngë janë notat e larta në refren. Kënga flet për një dështim dashurie, ku ai – djali kërkon kthim, ndërsa Dhurata e refuzon. Ngjyrat dhe sportiviteti vazhdojnë të mbeten preferencë për Dhuratën, e cila kësaj here ka eksperimentuar me ngjyrën e verdhë dhe me streçet e grisura.

Shperndaje