Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Greta Koçi lançon “A ja vlejti”

Greta Koçi lançon “A ja vlejti”
June 28
11:41 2016

Vetëm dy muaj pas publikimit të këngës së fundit “Sjena ni moti”, Greta Koçi lançoi ditën e sotme klipin e ri “A ja vlejti”. Duket se këngëtarja është e vendosur të jetë shumë aktive këtë sezon veror. Projekti vjen si një bashkëpunim me producentin Nurteel. Kënga është  ritmike dhe i atribuohet një zhgënjimi në dashuri. Ndiqni në vijim klipin e “A ja vlejti”:

Shperndaje