Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Getinjo dhe Kida lançojnë “Ku je”

Getinjo dhe Kida lançojnë “Ku je”
July 20
18:59 2016

Getinjo  dhe Kida kanë korruar sukses me këngët dhe bashkëpunimet e tyre. Këtë herë ata kanë vendosur të sjellin një këngë së bashku.  Vetëm pak më parë kanë lançuar këngën me titull “Ku je”.  Tekstin e ka shkruar Getinjo dhe kënga është krijuar nga ZzapnChriss.

“Ku je”, një këngë ritmike, mund të themi tipike për sezonin veror.  Kida, si gjithmonë në supër formë. Vetëm në pak minuta ka arritur një numër të konsiderueshëm klikimesh. Një klip veror që të bën menjëherë për vete.

Shperndaje