Blitz

 Breaking News

“Edhe një tjetër” për Afërdita Dreshaj

“Edhe një tjetër” për Afërdita Dreshaj
July 21
19:39 2016

Vetëm pak më parë Afërdita Dreshaj ka lançuar klipin e saj më të ri. Kënga titullohet “ Anothër 1”.   Ajo i këndon dikujt që ka ikur dhe kërkon të rikthehet sërish. Ndërkohë që bukuroshja ka gjetur dikë tjetër, i cili “ka zënë” vendin e të parit.

Këngëtarja shfaqet seksi më shumë se kurrë në këtë videoklipi. Me format perfekte dhe performancën e shkëlqyer, e sigurt që  përsëri do të rrëmbejë zemrën e shumë fansave. “Another 1” një këngë plot ritëm dhe ku i dihet, shumë shpejt mund të jetë edhe një ndër hitet verore. Për më shumë detaje ndiqni klipin më poshtë:

Share