Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

“E dyta e vërteta” për Katy Perry-n

“E dyta e vërteta” për Katy Perry-n
August 05
17:27 2016

Katy Perry ka publikuar, ashtu siç kishte premtuar më parë, videoklipin e dytë për këngën e saj të fundit, “Rise”.

Një himn për të luftuar, për të ecur para, për të mos u dorëzuar e për të ndjekur ëndrrat mund të cilësohet klipi dhe kënga e Katy-t.

E publikuar mbrëmë, “Rise” ka mbledhur një numër klikimesh prej 1 milion e 213 mijë klikime në Youtube. Ndërkohë që kënga gjendet në pozicionin e 43-të në Billboard 100.

“Rise” është kënga zyrtare që do të shoqërojë Lojërat Olimpike në Brazil 2016.

 

Komento
Shperndaje