Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

E dini ku e gjeni Noizy-n? “Midis Tirone!”

E dini ku e gjeni Noizy-n? “Midis Tirone!”
November 05
21:50 2016

Pas bashkëpunimit të suksesshëm me Encën, Noizy është rikthyer këtë herë me një këngë ndryshe nga ajo e fundit.

“Midis Tirone” titullohet kënga më e re e publikuar nga reperi pasditen e sotme dhe nga vetë titulli mund të kuptojmë se klipi është xhiruar në Tiranë. Makina, “naçu” dhe para… këtë mund të shohim në videon që ka arritur të mbledhë 129,000 klikime në kaq pak orë.

Videoja përmban edhe sekuenca të xhiruara në Milano dhe Zyrih. /Blitz.al/

 

 

Shperndaje