Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(VIDEO) Duda në aksion…

(VIDEO) Duda në aksion…
March 25
19:19 2016

Rikthehet pas një mungese pak të gjatë reperi i një kohe tjetër, të themi, Duda. I njëjti djalë i gërshetave dhe i pantallonave të gjera te kënga “Nano”, ka lançuar para pak minutash këngën e tij më të re në bashkëpunim me ZerooMan.

Kënga i ngjan një filmi të shkurtër aksion, me makina të shtrenjta që xhirojnë, plumba që vërtiten, me fytyra të mbuluara që arratisen e që i përvidhen policisë, thënë ndryshe “të fortët” me shokë shumë. Shijojeni këngën, aty ku Duda ua “hedh” të fortëve dhe ua numëron me një frymë të gjitha nga dera e hapur e një makine në ecje.

Shperndaje