Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Dua Lipa publikon këngën e re “Blow Your Mind”

Dua Lipa publikon këngën e re “Blow Your Mind”
August 26
14:12 2016

Dua Lipa ka publikuar ditën e sotme versionin audio të këngës  “Blow Your Mind”.

Këngëtarja siç dhe ka paralajmëruar më herët është duke punuar mbi albumin e saj të parë. Pjesë e albumit që mban emrin “ Dua Lipa”  është edhe kënga “Blow Your Mind”. Edhe pse në versionin audio dhe prej pak orësh e publikuar, kënga është pëlqyer dhe klikuar nga fansat./Blitz.al/

Shperndaje