Blitz

 Breaking News

Dua Lipa më shumë se sensuale i tregon se e mendon gjithë kohës…

Dua Lipa më shumë se sensuale i tregon se e mendon gjithë kohës…
February 22
11:29 2017

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Dua Lipa, vetëm pak minuta më parë ka lançuar videoklipin më të ri të këngës “Thinkin ‘Bout You” (Duke menduar për ty) që si këngë ka dalë më përpara.

Dua Lipa ka zgjedhur një mënyrë të thjeshtë, por shumë sensuale në krijimin e klipit ku ka treguar të gjithë dhimbjen dhe ndjesitë që të fal mendimi për dikë që dashuron. I gjithë videoklipi është realizuar në dy plane paralele, ku më së shumti dalin në pah pjesët trupore dhe shqisat e këngëtares ndërkohë që është e shtrirë në krevat.

E brishtë dhe sensuale Dua Lipa! /Blitz.al/

Share