Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Dua Lipa, “Hotter Than Hell”

Dua Lipa, “Hotter Than Hell”
May 06
12:53 2016

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Dua Lipa, pas suksesit që pati me këngët “Be The One” dhe “Last Dance”, ka publikuar sot klipin e saj më të ri të titulluar “Hotter than hell”.

Pritet që me lançimin e këtij klipi të ri, Dua Lipa të vazhdojë të ngjisë shkallët e suksesit në arenën e muzikës ndërkombëtare. Kjo është e sigurt, duke pasur parasysh edhe jehonën që këngëtarja ka në koncertet e saj, i fundit mbrëmjen e djeshme në Nju Jork.

Vetëm për dy orë, Dua Lipa ka marrë plot 20,000 klikime në Youtube dhe është shpërndarë shpejt edhe nëpër rrjete sociale.

Etiketimet
Shperndaje