Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

DJ Flow dhe Young Zerka sjellin “Habibi”-n

DJ Flow dhe Young Zerka sjellin “Habibi”-n
July 29
18:48 2016

DJ Flow dhe Young Zerka kanë publikuar para pak minutash bashkëpunimin e tyre, të titulluar “Habibi”.

Ashtu si çdo produkt muzikor i Zerkës, Habibi pritet të bëhet shoqëruese e festave dhe ditëve të nxehta të verës, pasi te “Habibi” nuk mungojnë ritmet, të cilat e bëjnë këngën të kërcyeshme.

Kënga është e shoqëruar edhe me një videoklip, i cili zhvillohet në skena të ndryshme: në një ujëvarë, në një pyll dhe në rrugë.

Ç’po prisni? Klikoni videon më poshtë për të parë “Habibi”-n.

 

 

Komento
Shperndaje