Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Cozman dhe Skivi pinë “Cocaina si Coca-Cola”

Cozman dhe Skivi pinë “Cocaina si Coca-Cola”
October 26
19:47 2016

Pak minuta më parë, Cozman dhe Skivi kanë publikuar këngën më të re me titull “Maradona”.

Teksa dëgjon sekondat e para të saj duket si një miks midis “Panda”- Desiigner dhe “Coca-Cola” – Capital T”, të cilat formojnë “Maradona”.

“Maradona” është një këngë tjetër shqiptare që i dedikohet luksit të drogës dhe alkoolit dhe që këtë herë këndohet nga dy prej reperave më të njohur të Babastars.

Ajo momentalisht është vetëm audio, tekstin e kanë shkruar Ghetto Geasy, Cozman dhe Skivi dhe muzika është krijuar nga  BigDeal Records.
Nuk mund të anashkaloheshin pa u përmendur as klishetë që Babastars përdorin në çdo këngë, për më shumë dëgjoni “Maradona”./Blitz.al/

Shperndaje