Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Çfarë është e bardhë si “Cocaina” për Mozzik…

Çfarë është e bardhë si “Cocaina” për Mozzik…
July 30
17:59 2016

Pas bashkëpunimit me Enis Bytyqin në fillim të muajit korrik, reperi nga Kosova, Mozzik, ka zgjedhur ta mbyllë këtë muaj me një tjetër klip.

Kënga titullohet “Cocaina” dhe teksti i dedikohet dashurisë së vjetër ndaj një femre dhe krahasohet me fiksimin ndaj kokainës.  Ky projekt është një prodhim i ZzapnChriss Onrecords, ndërsa teksti i këngës mban emrin e vetë reperit. Ndiqni në vijim “Cocaina”-n e Mozzik.

Shperndaje