Blitz

 Breaking News

Capital T: “Thirrëm n’telefon”

Capital T: “Thirrëm n’telefon”
May 01
19:01 2016

Capital T është një këngëtar shumë i njohur dhe i talentuar në muzikën hip-hop. Këngët e tij pëlqehen nga publiku dhe kthehen shumë shpejt në hite.  Kënga e fundit është “Hitman”, e cila pati shumë sukses dhe është klikuar shumë në Youtube.

Por vetëm pak kohë pas publikimit të saj, Capital T ka vendosur të sjellë një tjetër klip të ri në bashkëpunim me Granit Dergutin. Ky projekt titullohet “Thirrëm n’telefon”. Klipi është bërë në bregdet, ku Capital T dhe Granit Derguti shfaqen duke bërë thirrjen për t’i marrë në telefon. Por  nuk e dimë ende se kujt i drejtohet kjo thirrje dhe në qoftë se kjo këngë është një dedikim.  Për më shumë detaje shikoni klipin më poshtë.

 

Tags
Share