Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Calvin Harris dhe Rihanna lançojnë “This Is What You Came For”

June 17
20:01 2016

Pas lajmeve të njëpasnjëshme rreth ndarjes së tij nga Taylor Swift, Calvin Harris rikthehet fuqishëm me muzikë.
Ditën e sotme është publikuar bashkëpunimi me Rihannën nën titullin “This Is What You Came For”. Brenda këngës nuk rezulton një histori mes dy këngëtarëve, madje në pjesën më të madhe të videos shohim vetëm Rihannën. Calvin shfaqet rreth gjysmës së klipit në një makinë.

Rihanna shihet te vallëzon brenda dhe jashtë një kubi gjigant që ndryshon ngjyrat dhe sfondin. Duket se kubi është kthyer në modë pasi e kemi parë edhe në “Hotline bling” të Drake dhe përgjatë turit “Formation” të Beyonce.

Shperndaje