Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Blunt & Real me ritme të ngrohta, “Vera” – projekti më i ri muzikor

Blunt & Real me ritme të ngrohta, “Vera” – projekti më i ri muzikor
April 01
16:57 2016

Edon Dedi, i njohur ndryshe si Dj Blunt, në bashkëpunim me Real, ka lançuar pasditen e sotme projektin më të ri muzikor të titulluar “Vera”. Ky projekt është realizuar nga “Big Boss Beatz” në “Big City Studio” me tekst të vetë artistëve. Kënga që sjell ritme vere të parakohshme është e zhanrit “reggae”.

Rreth një muaj më parë, dyshja tashmë e pandashme publikoi klipin e titulluar “Presion”. A do të jetë “Vera” aq e suksesshme sa “Nëse m’don ti”, një bashkëpunim i dy djemve me këngëtarin Ledri Vula? Mbetet për t’u parë!

Etiketimet
Shperndaje