Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Bebe Rexha publikon klipin “I got you”. Të jetë ky një dedikim?

Bebe Rexha publikon klipin “I got you”. Të jetë ky një dedikim?
January 06
17:10 2017

Këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare Bebe Rexha ka publikuar këngën e saj më të re me titull “I got you”.

Përveçse në Youtube, kënga është publikuar edhe në iTunes dhe sigurisht që teksti i saj është në gjuhën angleze. “I got you” është një këngë ritmike dhe Bebe, nëpërmjet tekstit, tregon se çdo gjë duhet t’ia thotë asaj, sepse ky person i përket asaj.

Përveç kësaj, në videoklipin e këngës Bebe shfaqet në poza shumë seksi dhe me një veshje shumë sensuale.

Për të tjera detaje ndiqni klipin më poshtë:

/Blitz.al/

Shperndaje