Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Alban Skënderaj tregon kush është engjëlli i tij

Alban Skënderaj tregon kush është engjëlli i tij
July 08
16:46 2016

Pas këngës të fundit “Duart lart” që arriti një numër të lartë klikimesh, Alban Skënderaj ka sjellë një tjetër këngë.

Ajo  titullohet “Engjëll” dhe është një tjetër këngë dashurie që Albani i dedikon bashkëshortes të tij Miriamit.  Klipi është xhiruar në jug të vendit dhe pjesë e vidioklipit është gjithashtu edhe Miriami. Teksti është shkruar nga vetë Albani, i cili ka përfshirë edhe fraza nga këngë të tjerat të tij si: “Vjen një herë në jetë”, “mrekullia e tetë”, “një në një million”, “kur të them mirëmëngjes”.

Kohët e fundit Albani ka qenë shumë aktiv kohët e fundit dhe ka publikuar disa këngë, të cilat menjëherë janë pëlqyer nga publiku.  Për më shumë detaje ndiqni klipin më poshtë.

Etiketimet
Shperndaje