Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Adrian Gaxha lançon klipin e ri “My girl”

Adrian Gaxha lançon klipin e ri “My girl”
August 03
21:59 2016

Pas një mungese prej disa muajsh Adrian Gaxha është rikthyer këtë sezon veror me një tjetër bashkëpunim.
Ai publikoi para pak minutash klipin e ri në bashkëpunim me Franques. Kënga titullohet “My Girl” dhe është tepër ritmike e verore.
Jo vetëm muzika, por edhe klipi sjell atmosferën e stinës së verës me det, aventura dhe argëtim. Ndiqni në vijim klipin më të ri të Adrian Gaxhës:

Shperndaje