Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Adele i jep “Okay”-n të dashurit

Adele i jep “Okay”-n të dashurit
May 23
22:02 2016

Mbrëmja e kaluar jo vetëm që na dhuroi një spektakël të vërtetë me Billboard Music Awards, por edhe një video mbresëlënëse nga Adele.

Ashtu siç kishte lajmëruar edhe më parë, ajo ka publikuar videon për “Send My Love (to Your New Lover)” ekskluzivisht për BMA2016 dhe pak orë më pas, videoja u publikua në Youtube.

Videoja është e konceptuar thjesht – Adele, me një fustan të stiluar nga Dolce&Gabbana, duke kënduar për dashurinë e larguar.

“Send My Love (to Your New Lover)” ka arritur të mbledhë një numër shikuesish mbi  1.180.000, numër që vazhdon të rritet.

Etiketimet
Shperndaje