Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

A të kujtohet? – po pyet Noizy

A të kujtohet? – po pyet Noizy
December 05
14:40 2016

Mund të themi që ai është këngëtari që ka publikuar më shumë këngë gjatë vitit 2016. Noizy nuk ka vendosur ta lërë me kaq pasi ditën e sotme ai ka publikuar projektin e radhës. Reperi i njohur ka sjellë për të gjithë fansat këngën “A të kujtohet”.

Klipi është xhiruar në dëborë dhe pranë reperit shfaqet bukuroshja serbe për të cilën javët e fundit mediat shkruan se mund të ishte në një lidhje me reperin. Ky mund të jetë padyshim hiti i dimrit nga Noizy. Kënga i dedikohet një dashurie e cila ka marrë fund, por pavarësisht kësaj  mbeten kujtimet. Ndiqni në vijim klipin e “A të kujtohet”:/Blitz.al/

Shperndaje