Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

2Ton ka një dhuratë për në fundvit

2Ton ka një dhuratë për në fundvit
November 30
19:52 2016

Ditën e sotme reperi i njohur 2Ton ka publikuar këngën e tij më të re.

Kënga titullohet “Prej asaj nate” dhe është një këngë plot ritëm. Duket se dikujt reperi ia dedikon këtë këngë, e cila i këndon dashurisë dhe pikërisht “asaj nate”.

Teksti i “Prej asaj nate” është shkruar nga vetë  reperi dhe muzika është krijuar nga Cruel P. Madje vajzën që i dedikohet kënga reperi e quan “dhuratë në fundvit”.

2Ton ka zgjedhur disa vende interesante për të bërë videoklipin. Për më shumë detaje ndiqni klipin më poshtë./Blitz.al/

Shperndaje