Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

2po2 publikon “Çka ka ftyra jem”

2po2 publikon “Çka ka ftyra jem”
June 24
20:24 2016

“Çka ka ftyra jem” titullohet projekti i fundit i sapolançuar nga 2po2. Klipi vjen vetëm 3 muaj pas bashkëpunimit të fundit të reperit me Flori Mumajesi në “Gone Girl”.

Ai ka zgjedhur qëllimisht këtë ditë të premte, mbrëmjen e së cilës do të zhvillohet dhe finalja e” Top Music Awards”, si një revoltë të tijën ndaj këtij kompeticioni. Teksti i këngës është bërë nga vetë Besniku dhe klipi i ngjan një filmi, me makina, pistoleta e skena vrasjesh.

Komento
Shperndaje