Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

2po2 dhe Ledri mezi e presin të “premten”!

2po2 dhe Ledri mezi e presin të “premten”!
July 09
22:20 2016

2po2 dhe Ledri Vula kanë sjellë sot bashkëpunimin e tyre të ri me titull “E premte”. Kënga vjen pak ditë pas publikimit të klipit “Çka ka ftyra jem” nga  reperi 2po2 dhe vetëm pak orë diferencë nga publikimi i dy këngëve të Ledrit. Duket se të dy këngëtarët duan “ta pushtojnë” këtë verë. Këtë herë çunat i këndojnë të premtes dhe jetës së natës. Të gjithë e mendojmë, ndërsa 2po2 dhe Ledri e këndojnë “Shyqyr u bo e premte”. Ndiqni në vijim klipin:

Shperndaje