Blitz

 Breaking News

Fotoja e parë e “trashëgimtarit” Hoxha

May 28
23:32 2016

Pak më parë, bashkëshortja e këngëtarit shqiptar Sinan Hoxha, Andrra Destani, ka postuar një foto të të voglit të tyre Ansi. Kjo është foto e parë e “trashëgimtarit” Hoxha. Bashkangjitur fotos me të voglin gati për gjumë, Andrra uron Natën e mirë.

Ansi është fëmija i parë i çiftit, i cili erdhi në jetë vetëm tri ditë më parë. I kontaktuar po atë ditë nga Blitz.al lexo këtu, këngëtari Sinan Hoxha u shpreh se ndihen shumë të lumtur për ardhjen në jetë të birit të tyre dhe tregoi se i ka dhuruar Andrrës orën “Rolex” që ajo e dëshironte shumë.

...

...
Picture 1 of 1

Tags
Share