Blitz | Kliko dhe Informohu

Evente

 Lajmi Fundit

“Ferrari” mbush 70 vjeç, shikoni 10 makinat më të bukura

    “Ferrari” mbush 70 vjeç, shikoni 10 makinat më të bukura

Një prej makinave më të njohura në botë, klasike dhe moderne, e bukur, e shpejtë dhe luksoze, mbush 70 vjeç. Është “Ferrari”.  Më 12 mars 1947, 70 vite më parë,

Lexo me Shume

MET Gala 2016: “Veshje dhe teknologji”

MET Gala 2016: “Veshje dhe teknologji”

Met Gala, ndryshe “Costume Institute Gala” (Instituti i Kostumeve Gala) është një event që mbahet çdo vit për përfitime të Muzeut të Artit Metropolitan.  Çdo vit, në këtë event janë

Lexo me Shume

Mbani frymën njerëz! Koleksioni i ri i Valdrin Sahitit do t’ju lërë pa frymë…

Mbani frymën njerëz! Koleksioni i ri i Valdrin Sahitit do t’ju lërë pa frymë…

Mbrëmjen e djeshme, stilisti Valdrin Sahiti prezantoi koleksionin e ri në një sfilatë të organizuar në Prishtinë. Mes të ftuarve të shumtë nuk do të mungonin edhe njerëz të famshëm

Lexo me Shume