Blitz

 Breaking News

Bora Kokëdhima: Fejohem në gusht. Nuk jua tregoj me kë!

Bora Kokëdhima: Fejohem në gusht. Nuk jua tregoj me kë!
June 18
22:04 2016

Stilistja Bora Kokëdhima e njohur me markën e saj “Savage” ka bërë të ditur disa detaje nga jeta e saj personale. Bëhet fjalë për fejesën e saj. Përmes një statusi në rrjetin social “Facebook”, Bora shkruan se do të fejohet në muajin gusht dhe premton se do të bëjë të ditura disa detaje nga ky event i rëndësishëm në jetën e saj, por pa zbuluar atë kryesorin.

“Miq, ju falënderojmë nga zemra! Dje vendosëm, fejohemi në gusht! Do ndaj patjetër pak detaje me ju, p.sh. fustanin, unazën, por nuk besoj partnerin ()… Di t’ju them se e kam zgjedhur përgjithmonë”, -shkruan ajo.

Tags
Share