Blitz | Kliko dhe Informohu

showblitz

(Ekskluzive) Pas largimit nga Top Channel, ja cili do të jetë emisioni ku do ta shohim Anjezën në Tv Klan

    (Ekskluzive) Pas largimit nga Top Channel, ja cili do të jetë emisioni ku do ta shohim Anjezën në Tv Klan

  Ndërkohë që sezoni i ri televiziv është shumë pranë, vijojnë të ndodhin ndryshime në staf në dy televizionet e rëndësishme; Top Channel dhe Tv Klan. Pas 3 vitesh ekperience

Lexo me Shume

Nuk duhet ta humbisni për asgjë në botë fjalimin frymëzues të Denzel Washington mbi suksesin!

    Nuk duhet ta humbisni për asgjë në botë fjalimin frymëzues të Denzel Washington mbi suksesin!

Denzel Washington aktori dhe producenti american, i cili ka fituar shumë çmime si 3 Golden Globe awards, Tony awards dhe 2 Academy awards nje fjalim motivues për të gjithë të

Lexo me Shume

Meghan Markle ka vetëm një kusht që t’i flasë sërish babait të saj

    Meghan Markle ka vetëm një kusht që t’i flasë sërish babait të saj

Aktualisht gjendja është mjaft e vështirë përsa i përket marrëdhënies së Meghan Markle me babain e saj Thomas. Që nga dita e martesës, Thomas Markle nuk ka më asnjë kontakt

Lexo me Shume

Të vjetrat i njohim mirë por këto janë moderatoret më të reja të ekranit që po ngjisin hap pas hapi shkallët drejt suksesit

    Të vjetrat i njohim mirë por këto janë moderatoret më të reja të ekranit që po ngjisin hap pas hapi shkallët drejt suksesit

  Kemi dëgjuar shumë për moderatoret e famshme,  shifrat e mëdha të ndjekësve në Instagram apo edhe për sukseset e njëpasnjëshme. Ndoshta ka ardhur momenti që të hedhim një sy

Lexo me Shume

“Këpucët që vesh, shtëpinë ku jetoj i kam blerë me paratë e mia”,- këngëtarja shqiptare tregon se nuk ia ka nevojën askujt

“Këpucët që vesh, shtëpinë ku jetoj i kam blerë me paratë e mia”,- këngëtarja shqiptare tregon se nuk ia ka nevojën askujt

Bebe Rexha është një këngëtare më famë ndërkombëtare dhe shumë e suksesshme. Gjatë gjithë kohës ajo është në top listat botërore me këngët e saj shumë të pëlqyera. Në një postim

Lexo me Shume

2 vajzat shqiptare që këtë verë sfiduan Kim Kardashian dhe u dukën më seksi se kurrë

    2 vajzat shqiptare që këtë verë sfiduan Kim Kardashian dhe u dukën më seksi se kurrë

Dilema dhe sfida e çdo sezoni veror, sidomos për vajzat është të zgjedhin kostumin e tyre të banjës që është më “in” për momentin, ose stilin; body apo të veçuara

Lexo me Shume

Paris Hilton dhe Chris Zylka shtyjnë dasmën dhe arsyeja është tipike “justifikim vajzash”

    Paris Hilton dhe Chris Zylka shtyjnë dasmën dhe arsyeja është tipike “justifikim vajzash”

Paris Hilton dhe Chris Zylka shtyjnë dasmën e tyre për pranverën e ardhshme që të kenë më shumë kohë për të përgatitur çdo detaj. 37-vjeçari dhe Paris do të martoheshin

Lexo me Shume

Kjo video e vogëlushes Stormi tregon se ajo i ngjan shumë në këtë pikë mami Kylie-t

    Kjo video e vogëlushes Stormi tregon se ajo i ngjan shumë në këtë pikë mami Kylie-t

Në momentin kur solli në jetë vogëlushen e saj të parë Kylie Jenner vendosi që ta nxirrte sa më pak të ishte e mundur të bijën në rrjete sociale. Por

Lexo me Shume

Prej një viti larg muzikës, mos ndoshta sapo zbuluam se Beatrix Ramosaj ka vendosur të ndryshojë profesion?

  Prej një viti larg muzikës, mos ndoshta sapo zbuluam se Beatrix Ramosaj ka vendosur të ndryshojë profesion?

Beatrix Ramosaj është një emër i njohur në tregun muzikor shqiptar dhe fansat e saj janë të shumtë. Mirëpo edhe

Lexo me Shume

Merret vendimi i papritur nga e ëma e Meghan Markle dhe ky është padyshim thyerja e rregullit më të lartë të familjes mbretërore

  Merret vendimi i papritur nga e ëma e Meghan Markle dhe ky është padyshim thyerja e rregullit më të lartë të familjes mbretërore

Ndryshe nga babai i Meghan Markle që ka folur keq për të në shtyp, e ëma Doria Ragland ka vendosur

Lexo me Shume

Për të gjithë ata që e pëlqyen veshjen e Lorit në dasmën e Sarës, ju tregojmë sa kushtoi i gjithë “look”-u

  Për të gjithë ata që e pëlqyen veshjen e Lorit në dasmën e Sarës, ju tregojmë sa kushtoi i gjithë “look”-u

  E kishim gati të sigurtë që ndonëse ylli i mbrëmjes do të ishte Sara Hoxha, një vëmendje të veçantë

Lexo me Shume

Tërheqëse dhe pa komplekse, moderatorja e njohur shqiptare pozon “topless” përpara pasqyrës!

  Tërheqëse dhe pa komplekse, moderatorja e njohur shqiptare pozon “topless” përpara pasqyrës!

Moderatorja e njohur shqipëtare, Roza Lati, shpesh shfaqet me poza të ndryshme në rrjetet sociale të cilat nuk kalojnë pa

Lexo me Shume

Oriola mund të jetë “zëvendësuesja” e Encës në OTR por këtë detaj e kanë të njëjtë

  Oriola mund të jetë “zëvendësuesja” e Encës në OTR por këtë detaj e kanë të njëjtë

Është komentuar gjatë në median rozë zëvendësimi i Encës me Oriola Marashin në “OTR”. Ndonëse u bë tashmë 2 vite

Lexo me Shume

Nuk besojmë se keni lexuar ndonjëherë urim më të bukur për veten në ditën e lindjes se sa ky i Devis Mukës

  Nuk besojmë se keni lexuar ndonjëherë urim më të bukur për veten në ditën e lindjes se sa ky i Devis Mukës

Devis Muka, që tashmë e njohim më shumë si moderatorin e “Fiks Fare” edhe përse në mendjen e njerzve do

Lexo me Shume

(Video) Në shtëpinë e Albanit dhe Miriamit “ligjin” për muzikën e bën e vogla Ameli

  (Video) Në shtëpinë e Albanit dhe Miriamit “ligjin” për muzikën e bën e vogla Ameli

Nuk ka se si të ndodhë që vogëlushja e dy këngëtarëve që janë tejet të apasionuar pas muzikës, të mos

Lexo me Shume

Bebe Rexha një hap më shumë drejt suksesit: Fiton çmimin e rëndësishëm në “Teen Choice Awards 2018”

  Bebe Rexha një hap më shumë drejt suksesit: Fiton çmimin e rëndësishëm në “Teen Choice Awards 2018”

“Meant to be”, bashkëpunimi i Bebe Rexhës dhe grupit amerikan “Florida George Line” fitoi cmimin “Choice Country Song”, në “Teen

Lexo me Shume

Andrra tregon se cili është këngëtari i saj më i preferuar shqiptar dhe jo, s’bëhet fjalë për Sinanin

  Andrra tregon se cili është këngëtari i saj më i preferuar shqiptar dhe jo, s’bëhet fjalë për Sinanin

Andrra, bashkëshortja e Sinan Hoxhës, duket se është kthyer në personazh më vete. Jo më kot, ajo tashmë numëron më

Lexo me Shume

Besojeni ose jo por Ronela Hajati ka qenë një nxënëse ekselente me mamin-zysh që e kontrollonte

  Besojeni ose jo por Ronela Hajati ka qenë një nxënëse ekselente me mamin-zysh që e kontrollonte

Ronela Hajati është një nga këngëtaret më stil në tregun muzikor shqiptar dhe kjo dëshmohet në cdo projekt të sajin. Në

Lexo me Shume

Capital T ndjek hapat e Ledrit: Bëhet shok me këngëtarin shqiptar që po bën namin nëpër botë!

  Capital T ndjek hapat e Ledrit: Bëhet shok me këngëtarin shqiptar që po bën namin nëpër botë!

Sunnyhill festival sic dihet tashmë, bëri bashkë shumë këngëtar të njohur të tregut shqiptar por edhe atij ndërkombëtar si Gashi,

Lexo me Shume

Nuk fshihen më, Albi Nako i bën komentin super pikant balerinës shqiptare

  Nuk fshihen më, Albi Nako i bën komentin super pikant balerinës shqiptare

Edhe pse vazhdimisht e mohojnë lidhjen e tyre, duket se e kanë të pamundur të mos flirtojnë me njëri tjetrin

Lexo me Shume

Pique largohet nga kombëtarja, Shakira ka një mesazh prekës në shenjë mbështetjeje

  Pique largohet nga kombëtarja, Shakira ka një mesazh prekës në shenjë mbështetjeje

Gerald Pique vetëm pak orë më parë lajmëroi tërheqjen nga përfaqësuesja “La Roja”. 31 vjecari bëri njoftimin të shtunën e

Lexo me Shume