Blitz

 Breaking News

8 filmat më të bukur të të gjithë kohërave me tematikë dasmash

8 filmat më të bukur të të gjithë kohërave me tematikë dasmash
March 18
21:23 2016

 

Jeni duke planifikuar dasmën? Ju ka pushtuar ankthi dhe nuk dini se si të organizoni idetë? Mos ndoshta ju duket se gjithçka do të jetë një dështim apo të paktën i trembeni sadopak? Qetësohuni, merrni kokoshkat dhe shihni një film! Po ju sugjerojmë këtë listë që nuk do t’ju zhgënjejë!

Four weddings and a funeral

Picture 1 of 8

Rowan Atkinson (Mr. Bean) luan rolin e një famulltari, i cili është duke drejtuar për herë të parë një ceremoni dasme dhe që bën lëmsh gjithçka. Është më qesharake sesa mund të tingëllojë.

Tags
Share