Blitz | Kliko dhe Informohu

LOL

 Lajmi Fundit
  • Tiranë, i riu “ha” skedinën Një djalë i ri nga Tirana ka kapur një shumë parash nga një skedinë e hedhur disa ditë më parë në ndeshjet e Champions League. Ai ka fituar 4 mijë...
  • Habit punëtori, jep dorëheqjen me shkrim në letër higjienike Një punonjës i një kompanie, i lodhur dhe i mërzitur nga trajtimi që i kishin bërë, ka vendosur të japë dorëheqjen nga kompania ku punonte duke shkruar në një letër...
  • 11 karikaturat më “epike” për Trump-in Pas zgjedhjeve të nëntorit 2016 dhe fitores së Donald Trump në zgjedhjet presidenciale amerikane, një sërë revistash në botë e kanë bërë karikaturë presidentin amerikan Trump në mënyra të ndryshme,...
  • Fotot më “gallatë” të kapura nga aparati Fotot janë kthyer në një fiksim të gjithsecilit prej nesh që në momente të ndryshme kap foto nga më të larmishmet, përfshirë edhe selfie. Por disa prej tyre rastisin më...
  • (VIDEO) Mjellma ndal trenin Një tren është detyruar të ecë ngadalë pasi është bllokuar nga një mjellmë e cila ecte në shinat e trenit. Treni sapo ishte nisur nga stacioni i Teddington për në...
  • (VIDEO) Lakuriq në metro kthehet sërish Për të gjashtin vit radhazi në Berlin do të organizohet “Udhëtimi në metro pa pantallona” në datën 8 janar. Në temperatura nën zero pritet që çdo person që do të...
  • Deputeti kaubojs nuk di emrin e Ramush Haradinajt. Statusi qesharak… Pas arrestimit të kreut të AAK-së Ramush Haradinaj nga autoritetet policore franceze kanë qenë të shumta reagimet e zyrtarëve të Prishtinës dhe Tiranës ndaj këtij veprimi në thelb absurd, sipas...
  • LOL Tuttosport, ëndrra e shuar Witsel Gazeta torineze “Tuttosport” njihet për mbështetjen e saj dhe afërsinë me klubin e Juventus. Tashmë klubi torinez është kampion prej 5 vitesh dhe me shumë gjasa do të shpallet edhe...
  • Burri gjen rastësisht të ngjashmin e tij Ndodh shumë rrallë të gjejmë dikë të ngjashëm fizikisht me ne përgjatë jetës sonë. Por nuk ka ndodhur kështu me një Lee Beattie, i cili ka gjetur rastësisht, në një...
  • Herkuli i vogël tashmë barkalec E mbani mend “Herkulin e vogël”, djaloshin që në moshën 11- vjeçare, në vitin 2001, mund të ngrinte pesha të rënda? Ai quhet Richard Sandrak dhe është amerikan. Kur ishte...

Thumbimi/ Amerika e Anglia kokë më kokë për garën “kombi më idiot”

    Thumbimi/ Amerika e Anglia kokë më kokë për garën “kombi më idiot”

Pjesa tjetër e botës nuk është e sigurt se cili është kombi më naiv dhe sylesh, sipas një studimi të fundit që ka përfshirë 196 vende. Në bazë të vendimit

Lexo me Shume