Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Fotot më “gallatë” të kapura nga aparati

Fotot më “gallatë” të kapura nga aparati
February 05
18:40 2017

Fotot janë kthyer në një fiksim të gjithsecilit prej nesh që në momente të ndryshme kap foto nga më të larmishmet, përfshirë edhe selfie.

Por disa prej tyre rastisin më tepër qesharake sesa të bukura, për arsye nga më të ndryshmet.

Ne kemi përzgjedhur disa prej këtyre fotove që do t’iu bëjnë të shkriheni së qeshuri.

Komento
Shperndaje