Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Burri gjen rastësisht të ngjashmin e tij

Burri gjen rastësisht të ngjashmin e tij
December 27
13:06 2016

Ndodh shumë rrallë të gjejmë dikë të ngjashëm fizikisht me ne përgjatë jetës sonë.

Por nuk ka ndodhur kështu me një Lee Beattie, i cili ka gjetur rastësisht, në një avion me të cilin po udhëtonte, të ngjashmin e tij, me të cilin ka bërë edhe foto.

Pamja e tyre është thuajse identike, me mjekër të njëjtë, flokë biondë, dhëmbë e të qeshur të njëjtë dhe fotoja është shpërndarë mijëra herë në rrjet.

Në rrjetet sociale, Lee Beattie shkruan me shaka: “Është një çudi në jetë. Do të duhet të bëjmë testin e ADN-së për të provuar se nuk jemi binjakë”. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje