Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Vaji i kokosit nuk përdoret vetëm në produktet e bukurisë, ja për çfarë tjetër

May 01
14:44 2016

1. Lëkurën tuaj

1. Lëkurën tuaj
Picture 1 of 8

Pse vazhdoni të përdorni vetëm ujin? Mbusheni vaskën tuaj me vaj kokosi dhe bëni një larje të rehatshme, por mbi të gjitha lëkura juaj do të jetë shumë mirë pas kësaj.

Vaji (ose siç njihet ndryshe) gjalpi i kokosit është një nga produktet më të përdorshme përsa i përket bukurisë. Shpesh gjendet në kremra të trupit dhe të flokëve si dhe është i këshilluar të përdoret si hidratues natyral. Ndiqni galerinë për të parë disa funksione të tjera të tij dhe argëtohuni!

Komento
Etiketimet
Shperndaje