Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Zh)veshjet që kanë tërhequr më shumë vëmendje gjatë vitit 2016

(Zh)veshjet që kanë tërhequr më shumë vëmendje gjatë vitit 2016
December 29
11:39 2016

Kur vjen çështja te fustanet e tejdukshme dhe që nxjerrin në pah më shumë sesa fshehin, viti 2016 ka qenë i mbushur plot me fotografi të personazheve të Hollywood-it që kanë eksperimentuar me veshje të tilla. Dikush duket sensuale, dikush tjetër seksi. Ndiqni në vijim disa nga fustanet që kanë bërë më shumë përshtypje gjatë vitit 2016 dhe janë komentuar gjatë nga mediat rozë./Blitz.al/

Naomi Campbell me fustanin e Aleksander Mc Queen  në London Fashion Week Awards.

a8

Madonna e veshur nga Riccardo Tisci në Met Gala.

a10

Bella Hadid me fustanin e Julien Macdonald në festën pas sfilatës së Victoria’s Secret

a2

Gwen Stefani me fustanin e Yanina Couture në mbrëmjen e ndarjes së çmimeve “Oscar”

a3

Chrissy Teigen në fustanin e Yousef Akbar tek AMAs

a4

Ciara me fustanin e Alexandre Vauthier Haute në Grammy Awards.

a5

Gigi Hadid me fustanin e Yanina Couture  në Daily Front Row Awards.

a6

Khloe Kardashian me fustanin e Yousef Al-Jasmi  në Angel Ball.

a7

Rita Ora me fustanin e Donna Karan në festën e ndarjes së çmimeve “Oscar”.

a9

Nicky Minaj me fustanin e Bao Tranchi në Video Music Awards.

a11

Shperndaje