Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Zgjidhni këto modele bikinish për të mbuluar defektet tuaja

June 08
20:10 2016

Në qoftë se mendoni se nuk keni format e duhura për t’u ekspozuar në plazh tani keni një zgjidhje.  Me bikini nxirrni në pah të gjitha defektet e trupit dhe për shumë vajza sezoni i verës kthehet në një makth. Mos u shqetësoni, sepse shtëpitë e modës kanë menduar për ju dhe kanë gjetur një zgjidhje për këto probleme. Zgjidhni bikini me shtat të lartë dhe ato do të mbulojnë çdo defekt që nuk doni ta ekspozoni. Shfletoni galerinë për të parë disa prej modeleve më të përshtatshme dhe mos ngurroni t’i bëni tuajat për këtë verë.

Komento
Etiketimet
Shperndaje