Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Zgjidhini rrobat e banjës sipas formave të trupit tuaj

Zgjidhini rrobat e banjës sipas formave të trupit tuaj
July 05
20:22 2016

Në sezonin e verës, kur bëhet fjalë për të blerë rroba banje gjithmonë hasim probleme. Format e trupit dhe modelet e rrobave të banjës nuk përshtaten. Për të bërë blerjet e duhura ju duhet të ndiqni disa këshilla. Shfletoni galerinë për të parë modelet e rrobave të banjës që duhet të blini sipas përmasave dhe formave të trupit.

Komento
Etiketimet
Shperndaje