Blitz

 Breaking News

Xhinset 2 në 1. Të gjata ose të shkurtra, mund t’i bëni si t’i doni

Xhinset 2 në 1. Të gjata ose të shkurtra, mund t’i bëni si t’i doni
May 11
16:54 2017

Xhinset e viteve ‘90 janë kthyer sërish në modë. Por ajo që na kanë sugjeruar shtëpitë e modës janë xhinset 2 në 1. Pra, ju mund t’i bëni ato të shkurtra ose të gjata.

Xhinset janë me kopsa, të cilat mund t’i përdorni në verë, por edhe në dimër. Pas xhinseve plastike, xhinset 2 në 1 janë një tjetër model mjaft i kërkuar këtë sezon.

E sigurt që do t’ju pëlqejnë dhe janë komode, kështu që nuk është keq që t’i bëni pjesë të gardërobës tuaj./Blitz.al/

 

Share